Szkoły podstawowe lubuskie - powrót do serwisu
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Prywatna Szkoła Podstawowa "Euregio"
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w Żaganiu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ofiar Stalagu VIII C w Żaganiu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze
Społeczna Szkoła Podstawowa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Samodzielnego Koła Terenowego nr 156 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta w Bledzewie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej
Szkoła Podstawowa im. Melchiora Wańkowicza w Cigacicach
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku
Szkoła Podstawowa Im.Łuku Mużakowa w Nowych Czaplach
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina
Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Słubicach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich
Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kosciuszki w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 15 im. 4 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich w Gubinie, 1
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Szarych Szeregów w Międzyrzeczu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słubicach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliana Tuwima
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, 48
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Konstytucji 3 Maja w Kostrzynie nad Odrą
Szkoła Podstawowa nr 4 w Międzyrzeczu
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów 12 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w Świebodzinie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Gorzowie Wlkp
Szkoła Podstawowa w Lubsku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego